Bluetooth – Nostalgji/ Vasili gati-tu para Bregut. Nora ‘spiunon’ ministrin te Mustafaj. Luize, pimë nje çaj se s’është punë! Bona, gjithmone në formë

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, Me shume ...

VIDEO/ “Ku ka si Tirona”, Erion Veliaj dhe Ajola e “djegin” në dasmën e Turit dhe Orindës

Nën tingujt e këngës “Ku ka si Tirona”, kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa, të cilët Me shume ...

Si dukej Orinda Huta në fund të dasmës, na e tregon Aurela Gaçe

Një dasmë spektakolare për nga surprizat dhe të ftuarit artistë që performuan…por sigurisht që në qendër të saj ishin Me shume ...

FOTO/ Me trup të nxirë dhe bikini të zeza, vajza e Majlinda Bregut poza seksi nga plazhi

  Ajo është mjaft e bukur dhe seksi. Fjalën e kemi për vajzën e deputetes së Partisë Demokratike, Majlinda Bregut. Kejda Me shume ...

FOTO+VIDEO/ Shikoni çfarë ndodhi brenda dasmës së Orindës dhe Turit, nga betimi te kënga surprizë  

  Turjan Hyska dhe Orinda Huta i kanë dhënë fund mbrëmë beqarisë, duke kurorëzuar lidhjen dhjetëvjeçare me martesë. Me shume ...

Fustani i “Herve Moreau”, i porositur enkas për Orinda Hutën. Ja betimi romantik i Turit

Pamela ALIAJ Pa dyshim që data 27 korrik do të jetë një nga ditët më të rëndësishme të jetës së tyre. Orinda Me shume ...

Bluetooth – Nostalgji/ Kruajtja në kor e qeverisë ‘Berisha’. Dhe tani është ora e gjumit për Zotin Bode! Meta vendos paqen me Tedin. Saimir Tahiri ‘humb’ mes mesazheve

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, Me shume ...

“U rrit me halle dhe në mes të skamjes”, Julian Deda uron të atin: U befsh 100 vjeç babush, je krenaria e familjes

Aktori i humorit, Julian Deda, ka uruar sot me rastin e ditëlindjes të atin e tij, artistin e njohur Zef Dedën. Në 67-vjetorin Me shume ...

Lushnjë/ Shpërthen bombola e gazit në ballkon, si shpëtoi familja

Një bombol gazi ka shpërthyer në një apartament në Lushnjë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:30 në një banesë në katin e katërt të një pallati në qytetin e Lushnjës. Mësohet Me shume ...

Operacion anti drogë në Krujë, sekuestrohen 227 bimë kanabis

Policia e Krujës në bashkëpunim me Interforcën Italiane kanë ndërmarrë një operacion anti drogë në Krujë, ku janë sekuestruar 227 bimë narkotike Cannabis Sativa. Me shume ...

Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën për lirimin e tij, djali i ish-bosit të VEFA-s nuk i shpëton qelisë

  Kërkesa e djalit të ish-bosit të VEFA-s, Vehbi Alimuçaj, për pezullimin e dënimit penal dhënë nga Gjykata e Shkallës së Parë, është rrëzuar sot nga Gjykata e Me shume ...

E akuzoi për vjedhje, deputeti i PS-së Qefalia padit këshilltaren e LSI-së

Deputeti i PS-së Xhemal Qefalia ka paditur ditën e sotme këshilltaren e LSI-së Elona Gurin, ky reagim nga deputeti vjen pas akuzave për vjedhje të ujit të pijshëm në Me shume ...

Denoncimi me foto tek Berisha: Ja droga e Artur Bushit dhe vëllait të tij

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital  që ka denoncuar plantacionet me kanabis në Krujë që sipas tij, janë të Artur dhe Ilir Bushit. Berisha Me shume ...

Kryeministri Rama tregon se çfarë duan qytetarët, ja plani me 10 pika i 100 ditëve të para

Kryeministri Edi Rama në faqen e tij zyrtare në Facebook ka paraqitur raportin e skuadrës se shënimeve lidhur me komentet e postimit për idenë e 10 operacioneve për 100 ditët Me shume ...

Këshilltarët e PD: “Fake news”, nuk morëm pjesë në votimin për rritjen e çmimit të ujit

Keshilltaret bashkiake te PD-se publikuan sot nje deklarate ku sqarojne se nuk votuan ne keshill per rritjen e çmimit te ujit, por moren pjese ne mbledhje vetem per te lexuar deklaraten. DEKLARATA Me shume ...

Ndotja e Ksamilit dhe një reagim skandaloz

  Nga Riviera DEDAJ   Në kulmin e sezonit turistik, nuk kishte si të ndodhte më keq Me shume ...

Lufta brenda llojit

Nga Sulejman MATO   “Lufta brenda llojit” është një shprehje e huazuar nga shkrimtari Me shume ...

Familja, çfarë po ndodh me të?!

Nga Përparim KABO   Para ndoca javësh ishte “Dita Ndërkombëtare e Familjes”. Me shume ...

Video e tradhtisë + 18/ Gruaja në shtrat me të dashurin, kunata: Të kujt janë këto këmbë? Ja pafsh hajrin  

Me zë dhe figurë sot në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në Neës24, ka...

Video/ “Gruaja seks me dashnorin në sy të fëmijëve”, flet burri emigrant: Kërkova të filmohej pas dyshimeve, dua të rimarr fëmijët

Në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në News24 ka ardhur dhe dëshmia e Peri...

Tronditëse, burri ikën në emigracion, gruaja seks në sy të fëmijëve me të dashurin

Tronditëse është historia e rrëfyer nga një i moshuar nga Kopliku. Që me gjithë burrninë dhe...

Shqiptari i arratiset policëve italianë teksa po e dërgonin në burg

Në të gjithë Italinë kanë filluar kërkimet për një shqiptar që 7 ditë më parë arriti t’iu arratiste Me shume ...

Shqiptari 21-vjeç përfundon kopshtar kanabisi në Angli: E bëra sepse…

Si shumë shqiptarë të tjerë, ai kishte shkuar në Britani të Madhe për një jetë më të mirë. Por gjërat morën..

Senati amerikan miraton sanksionet e reja ndaj Rusisë, Iranit dhe Koresë së Veriut

Senati amerikan ka miratuar ligjin për sanksione të reja ndaj Rusisë, Iranit dhe Koresë së Veriut, i cili tash do t’i..

PD-ja i rikthehet protestës për rritjen e çmimit të ujit: Do të marrin pjesë rreth 1 mijë protestues

Partia demokratike do ti rikthehen protestave për rritjen çmimit të ujit në Tiranë. Këshilltarët e PD-së Me shume ...

Emergjencat Civile: Situata e zjarreve në Shqipëri në 24-orë e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit deri ne oren 09:00 te mëngjesit të sotëm, në të gjithë vendin janë shënuar 3 vatra..

Risia e turizmit/ Dyndje rusësh në Shqipëri, në Sarandë po blejnë shtëpi

Nga 1 janari deri më sot në Shqipëri kanë ardhur 437 mijë turistë pushues, pa llogaritur vizitorët. I ftuar në emisionin..

Flet nëna e ruses: Si më vdiq vajza në “Tre ishujt” e Ksamilit. Pashë 2 varka dhe time bijë që ngriti dorën lart

    Xhensila KODRA Arbër SULO Prokuroria e Sarandës kërkon caktimin e masës së sigurisë “arrest me burg” me afat 45 ditë,..

20 VITE ME PARE – 28 korrik 1997

Nano: Do gjejmë paratë e fajdeve Prioritetet e tjera: Reforma e Pushtetit qendror dhe atij lokal dhe frenimi i inflacionit Kryeministri..

Përgjimet/ Plagosja te Partizani, “Koli”: S’do kalbem unë 20 vjet mren për b… e atij. Du 30 mijë eurot

  Klodiana LALA Xhensila KODRA Biseda e bërë në polici mes dy vëllezërve, Ermir e Miklar Tola, pas arrestimit të këtij..

Intermedica

Intermedica

Universiteti Mesdhetar

Universiteti Mesdhetar

Birra Korca

Birra Korca

Njoftime Punësimi

Njoftime Punësimi

Hotel Prestigj

Hotel Prestigj
Kalo te paneli