LAJMEKALENDARI

Show-Bizz

Edhe në sport ka romanticitet, 1500 trëndafila pas fitores së Juve-s…

16:15 - 20.04.17 gsh.al

  Mbrëmja e djeshme ka qenë festive për të gjithë tifozët e Juventus- it, pas kualifikimit për në gjysmëfinalet e Champions-it. Duket se edhe më bukur kjo mbrëmje ka qenë për gazetaren e sportit të TVSH-së, Pejana Elezi, e cila ka marrë një dhuratë shumë të veçantë, shkruan “Panorama”.

Asaj i kanë dhuruar plot 1500 trëndafila, mbi të cilët formohej fjala Juventus. Epo edhe në sport ka romanticitet, dhe shumë të bukur madje!

Fotomodelja, e cila i është bashkuar gazetarisë sportive së fundmi nuk ka nguruar që ta bëjë publike në Instagram, por pa bërë të ditur se kush ia ka dhuruar.

   

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *