Publikuar : 20/04/2017

VIDEO/ Bonuçi i kërkon fanelën Mesit në mes të ndeshjes, Kielini “i tërheq veshin”

Bej share
Tags

Gjatë ndeshjes së djeshme në Champions League ndodhi një episod interesant në minutën e ’90. Mbrojtësi i Juventusit, Bonuçi i kërkon fanelën Leo Mesit. Vetë “Pleshti” për momentin nuk reagon, por Kielini me një gjest miqësor e kritikon shokun dhe e fton të rrijë i përqëndruar deri në përfundim të ndeshjes. Në fund, Mesi pranon të ndërrojë fanelën me mbrojtësin e Juventusit.

Shkruaj nje koment

Kalo te paneli