LAJMEKALENDARI

Sport

VIDEO/ Bonuçi i kërkon fanelën Mesit në mes të ndeshjes, Kielini “i tërheq veshin”

13:31 - 20.04.17 gsh.al

Gjatë ndeshjes së djeshme në Champions League ndodhi një episod interesant në minutën e ’90. Mbrojtësi i Juventusit, Bonuçi i kërkon fanelën Leo Mesit. Vetë “Pleshti” për momentin nuk reagon, por Kielini me një gjest miqësor e kritikon shokun dhe e fton të rrijë i përqëndruar deri në përfundim të ndeshjes. Në fund, Mesi pranon të ndërrojë fanelën me mbrojtësin e Juventusit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *