LAJMEKALENDARI

Show-Bizz

Rita Ora një tjetër vlerësim te rëndësishëm, merr çmim nga Kina  

12:23 - 21.04.17 gsh.al

Një tjetër statutujë do t`i bashkohet këngëtares së mirënjohur më origjinë shqiptare Rita Ora.  Në një postim të bërë nga motra e Rita Orës, Elena Ora, ka bërë të ditur për ndjekësit e këngëtares se në statujë shkruhet se Rita Ora ka marrë një mirënjohje tjetër.

Në këtë statujë, Rita Ora njihet si këngëtarja ndërkombëtare më e njohur dhe më me influencë në Kinë.

Rita së fundi është ftuar prej shtetit kinez me rastin e ndarjes së çmimeve të muzikës.

Rita ka zgjedhur të paraqitet me një fustan të artë që e bën atë të duket mjaft bukur.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *