Politike

Meta: Rama dhe Basha më kujtojnë atë që ndodhi mes vjehrrës time dhe Berishës

22:16 - 19.05.17 gsh.al

Kur komentoi konfidencat mes Edi Ramës që kap për krahu Lulzim Bashën, para nisjes së negociatave, Ilir Meta iu kujtua vjehrra e tij. Sipas Metës, takimet dhe kontaktet janë shumë të rëndësishme në rrëzimin e paragjykimeve.

“Vjehrra ime, kur bëmë koalicion me doktorin, se është e majtë, e kishte tmerr doktorin. Pastaj, kur bëmë koalicion ne, thoshte: Ore nuk flet dhe aq keq ky! Më duket se kështu po i ndodh edhe këtyre” u shpreh Meta.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *