Publikuar : 19/05/2017

Polici-shoferit: Mbaj mend veç shoferin e fundit që më jep lek dhe dashnoren

Bej share
Tags

Një video e një polici është publikuar nga Syri. Net. Në rastin në fjalë, punonjësi i policisë rrugore bashkëbisedon me një shofer makine.

Në video polici shprehet se mbante mend vetëm ‘shoferin që i jep lek i fundit dhe dashnoren e fundit’. Ndërkaq nuk dihet ende se në cili qytet është bërë regjistrimi.

Shkruaj nje koment

Kalo te paneli