LAJMEKALENDARI

Aktualitet

Polici-shoferit: Mbaj mend veç shoferin e fundit që më jep lek dhe dashnoren

19:47 - 19.05.17 gsh.al

Një video e një polici është publikuar nga Syri. Net. Në rastin në fjalë, punonjësi i policisë rrugore bashkëbisedon me një shofer makine.

Në video polici shprehet se mbante mend vetëm ‘shoferin që i jep lek i fundit dhe dashnoren e fundit’. Ndërkaq nuk dihet ende se në cili qytet është bërë regjistrimi.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *