Publikuar : 19/05/2017

VIDEO/ 1 milionë klikime brenda ditës, klipi i këngës që ka shumë “Shqipëri” brenda

Bej share
Tags

Fatmir Hysenbelliu aktualisht është në qendër të vëmendjes mediatike pas takimeve të tij sekrete me Pamela Anderson, por me sa duket, bashkëpunimet e njohjet e tij me VIP-at ndërkombëtarë vijojnë. Disa ditë më parë ai ka ndihmuar këngëtarin Jonas Blue në realizimin e klipit të tij më të fundit.

E gjithë kënga  është realizuar në jugun e Shqipërisë dhe pjesë e saj është edhe Fatmiri, e madje edhe McLareni i tij. E publikuar vetëm dje, kënga pritet të jetë një sukses i vërtetë në tregun muzikor.

Deri më tani ajo ka plotë 1 milionë klikime në YouTube. Veçse ritmike dhe tepër verore, kënga “Mama” është një metodë shumë e mirë për promovimin e Shqipërisë.

JOQ

Shkruaj nje koment

Kalo te paneli