LAJMEKALENDARI

Show-Bizz

VIDEO/ 1 milionë klikime brenda ditës, klipi i këngës që ka shumë “Shqipëri” brenda

14:32 - 19.05.17 gsh.al

Fatmir Hysenbelliu aktualisht është në qendër të vëmendjes mediatike pas takimeve të tij sekrete me Pamela Anderson, por me sa duket, bashkëpunimet e njohjet e tij me VIP-at ndërkombëtarë vijojnë. Disa ditë më parë ai ka ndihmuar këngëtarin Jonas Blue në realizimin e klipit të tij më të fundit.

E gjithë kënga  është realizuar në jugun e Shqipërisë dhe pjesë e saj është edhe Fatmiri, e madje edhe McLareni i tij. E publikuar vetëm dje, kënga pritet të jetë një sukses i vërtetë në tregun muzikor.

Deri më tani ajo ka plotë 1 milionë klikime në YouTube. Veçse ritmike dhe tepër verore, kënga “Mama” është një metodë shumë e mirë për promovimin e Shqipërisë.

JOQ

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *