Publikuar : 17/06/2017

Video/ Prezantuesja e TVSH i ngatërron emrin, ja përgjigja pikante e së ftuarës

Bej share
Tags

Një skenë jo dhe shumë e këndshme ka ndodhur në emisionin e mëngjesit në TVSH, ku moderatorja ka ngatërruar emrin e të ftuarës. Në studio me Blerina Shehun dhe Arbër Çepanin ka qenë poeten Adriatike Lami, por prezantuesja i ka ngatërruar emrin me poeten Rudina Çupi.

Duket se kjo gafë nuk është pritur edhe aq mirë nga e ftuara, e cila pasi është prezantuar i është përgjigjur ashpër Blerinës. ”Emrin tim e kam më të shenjtë sesa emisioni juaj i mëngjesit. Duket sesa ke lexuar”,ka thënë Lami në trasmetimin live.

Ajo "për të qenë preçiz" e mori në qafë…Paska më keq se Kastriot Tusha.

Publié par Lolita. sur samedi 17 juin 2017

Shkruaj nje koment

Kalo te paneli