LAJMEKALENDARI

Tech

Video/I marrin shtëpinë dhe e lënë në qiell të hapur, ja historia rrëqethëse e familjes Shkodra. Kryefamiljari tenton të vetëdigjet

12:08 - 19.06.17 gsh.al

Rikthehet historia rrëqethëse e familjes Shkodra nga Durrësi në studion e emisionit “Me zemër të hapur”. I dha shtëpinë një firme private dhe në këmbim do të merrte apartament, por kjo nuk ndodhi. Pas vdekjes së pronarit firma shkel marrëveshjen, duke e lënë këtë familje në qiell të hapur. Andon Shkodra pretendon se Gjykata e Durrësit nuk i jep vendimin që është marrë për çështjen e tij dhe në gjendje të rënduar psikologjike ai ka tentuar të vetëdigjet me benzinë… Vetëm pak ditë pas kësaj ngjarje të rënde ai rikthehet në studio… Ndiqni rrëfimin e 59-vjeçarit  sot ora 12:00 në ekranin tonë.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *