Publikuar : 19/06/2017
Mix |

Ja si tallet Rama me premtimin e Blushit, bën dhe burrat shtatzënë

Bej share
Tags

Jemi ne ditët e fundit te fushatës politike dhe sigurisht që edhe lufta është tejet e nxehte.

Një tjetër mënyre ka qene dhe komunikimi nëpërmjet rrjeteve sociale, një format i përdorur se shumti nga kryeministrit Rama, i cili ditën e sotme ka shpërndarë një foto në profilin e tij në Facebook, ku dhe ironizon me një premtim të kreut të LIBRA-s, Ben Blushi.

Ndërsa Blushi ka premtuar se do japë 1 mijë euro për çdo lindje, kryeministri tallet dhe poston një foto, ku shfaqen jo vetëm gratë, por edhe burrat shtatzënë.

 

“Meqë Blushi na premtoi 1 mijë euro për çdo lindje”,- shkruhet në foton e shpërndarë nga Rama.

Shkruaj nje koment

Kalo te paneli