LAJMEKALENDARI

Tech

Ja si tallet Rama me premtimin e Blushit, bën dhe burrat shtatzënë

14:17 - 19.06.17 gsh.al

Jemi ne ditët e fundit te fushatës politike dhe sigurisht që edhe lufta është tejet e nxehte.

Një tjetër mënyre ka qene dhe komunikimi nëpërmjet rrjeteve sociale, një format i përdorur se shumti nga kryeministrit Rama, i cili ditën e sotme ka shpërndarë një foto në profilin e tij në Facebook, ku dhe ironizon me një premtim të kreut të LIBRA-s, Ben Blushi.

Ndërsa Blushi ka premtuar se do japë 1 mijë euro për çdo lindje, kryeministri tallet dhe poston një foto, ku shfaqen jo vetëm gratë, por edhe burrat shtatzënë.

 

“Meqë Blushi na premtoi 1 mijë euro për çdo lindje”,- shkruhet në foton e shpërndarë nga Rama.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *