Ekonomi

MATURA SHTETËRORE/ Dalin përgjigjet e provimit të gjuhës së huaj, ja ku mund ti shihni rezultatet

14:47 - 19.06.17 gsh.al

Rezultatet e provimit të detyruar të Maturës Shtetërore për Gjuhën e Huaj, që u zhvillua më 5 qershor, janë bërë publike. Ata janë publikuar nga Agjencia Kombëtare e Provimeve.

Të gjithë maturantët mund të shikojnë rezultatin duke klikuar në linkun e mëposhtëm:
http://akp.gov.al/

https://www.scribd.com/documen…

Matura Shtetërore deri më tani ka zhvilluar tre provimet e para, Gjuhën e Huaj, Gjuhë Letërsinë dhe Matematikën, ndërsa pas pak ditësh do të japë edhe lëndët me zgjedhje.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *