Publikuar : 19/06/2017

Përcaktohen grupet para shortit të Ligës së Europës, Tirana mëson rivalët e mundshëm

Bej share
Tags

Sot në orën 13:00 do të hidhet shorti i turit të parë kualifikues të Ligës së Europës ku do të marrin pjesë 3 ekipet shqiptare, Partizani, Skënderbeu dhe Tirana.

Siç ndodh çdo vit, UEFA i ka ndarë në grupe para hedhjes së shortit ekipet e kësaj faze, duke përcaktuar kështu rivalët e mundshëm të skuadrave shqiptare.

Kundërshtarët e mundshëm të Tiranës

Trençin (Sllovaki)

Makabi Tel-Aviv (Izrael)

Inter Baku (Azrebajxhan)

Dacia Kishinjev (Moldavi)

Shirak (Armeni)

 Në përditësim…

 

 

 

Shkruaj nje koment

Kalo te paneli