Sport

Përcaktohen grupet para shortit të Ligës së Europës, Tirana mëson rivalët e mundshëm

10:12 - 19.06.17 gsh.al

Sot në orën 13:00 do të hidhet shorti i turit të parë kualifikues të Ligës së Europës ku do të marrin pjesë 3 ekipet shqiptare, Partizani, Skënderbeu dhe Tirana.

Siç ndodh çdo vit, UEFA i ka ndarë në grupe para hedhjes së shortit ekipet e kësaj faze, duke përcaktuar kështu rivalët e mundshëm të skuadrave shqiptare.

Kundërshtarët e mundshëm të Tiranës

Trençin (Sllovaki)

Makabi Tel-Aviv (Izrael)

Inter Baku (Azrebajxhan)

Dacia Kishinjev (Moldavi)

Shirak (Armeni)

 Në përditësim…

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *