Show-Bizz

Elvana Gjata rikthehet me një tjeter bashkëpunim, ja cili do të jetë në krah të saj

15:20 - 14.07.17 gsh.alElvana Gjata rikthehet sërish në qendër të vëmendjes pas hitit “Forever is over”, dhe kjo pas synimit që këngëtarja i ka vënë vetës për të arritur suksesin ndërkombëtarë në muzikë.

Pas bashkëpunimit që këngëtarja pati me Poo Bear dhe David Guetta, 30-vjeçarja tashmë po bëhet gati për një tjetër bashkëpunim.

Bashkëpunimi i radhës i Elvanës do të jetë më reperin  Ledri Vula i cili mesa duket mbetet një nga meshkujt më të preferuar nga femrat.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.