LAJMEKALENDARI

Show-Bizz

Elia Zaharia Zogu shfaqet ndryshe, ja si duket me bikini

09:21 - 17.07.17 gsh.al

Princeshë Elia Zaharia Zogu ka nisur pushimet dhe një fakt të tillë e ka treguar përmes fotos më të fundit që ka publikuar në rrjete sociale.

Bashkëshortja e princit Leka gjithmonë është e rezervuar me fotot, por këtë herë ka pëlqyer të ndajë me fansat disa momente nga një ditë relaksi në plazh.

Elia shfaqet me rroba banjo më në formë se kurrë, ndërkohë që foton ka preferuar ta lërë në ngjyra bardh e zi. Gjithashtu Elia ka zbuluar se foto është realizuar nga nëna e saj aktorja e mirënjohur Yllka Mujo.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *