Publikuar : 17/07/2017

Era Rusi, i prezanton të dashurin për herë të parë, reagimi i motrës është tipik

Bej share
Tags


Kur jemi në një lidhje dashurie, e para gjë që na vjen në mendje është ta ndajmë lajmin e lumtur me të gjithë miqtë e mikeshat. Fundja, mendimi i tyre na jep paksa siguri që nuk kemi gabuar në zgjedhjen tonë. Por, duam apo nuk duam ta pranojmë, përgjigjja jo gjithmonë mund të jetë në përputhje me atë çfarë po prisnim të dëgjonim. Një rast të ngjashëm e ka përjetuar edhe këngëtarja simpatike Era Rusi, e cila ishte ftuar kësaj radhe në “Thumb”. Ajo është pyetur se kujt ia ka prezantuar të dashurin për herë të parë dhe se çfarë tha personi në fjalë. “Motrës. ‘Ku e gjete këtë’, më tha”, – ka thënë Era duke qeshur. Mbase kjo është një nga përgjigjet tipike të motrave.

Shkruaj nje koment

Kalo te paneli