Publikuar : 17/07/2017

Foto/ Floriana Garo nis pushimet në një vend të largët, ja si duket

Bej share
Tags

E bukur dhe në formë moderatorja Floriana Garo ka vendosur që të marrë pak kohë pushime, dhe ka zgjedhur një vend vërtet të largët, Tajlandën.

Në një foto të postuar në rrjetet sociale, moderatorja duket mjaftë sensuale e veshur me të kuqe.

Kujtojmë se pak kohë më parë ajo njoftoi dhe mbylljen e emisionit të saj “Jo vetëm modë” që transmetohej në “Tv Klan”.

Ky vendim i moderatores ka ardhur pas një lidhje 1 vjeçare në distancë me të fejuarin e saj avokatin Enis Daci. Floriana ka vendosur të provojë Zvicrën, vendin ku do të jetojë tani e tutje.

Shkruaj nje koment

Kalo te paneli