Publikuar : 17/07/2017

OSHEE “saboton” Basha-Selamin në Shkodër, para takimit ikin dritat në sallën e kinemasë

Bej share
Tags

Vetem pak minuta perpara se te filloje takimi i dy kandidateve per kryetar partie te Partise Demokratike, Lulezim Basha dhe Eduard Selami me anetaret e kesaj force ne Shkoder, mungon energjia elektrike ne kinema “Millenium” aty ku eshte zgjedhur te zhvillohet ky takim.

Shkruaj nje koment

Kalo te paneli