Kryesore

OSHEE “saboton” Basha-Selamin në Shkodër, para takimit ikin dritat në sallën e kinemasë

19:51 - 17.07.17 gsh.al

Vetem pak minuta perpara se te filloje takimi i dy kandidateve per kryetar partie te Partise Demokratike, Lulezim Basha dhe Eduard Selami me anetaret e kesaj force ne Shkoder, mungon energjia elektrike ne kinema “Millenium” aty ku eshte zgjedhur te zhvillohet ky takim.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *