Gazeta PDF

Gazeta në formatin PDF / Muaji Gusht 2017

10:13 - 05.08.17 gsh.al

“GAZETA SHQIPTARE”

 • “Gazeta Shqiptare” është gazeta e pavarur më e vjetër në Shqipëri. E themeluar në 1927, publikimi i saj u ndërpre në 1939 me pushtimin fashist në Shqipëri.
 • I rifilloi publikimet më 22 prill 1993. “Gazeta Shqiptare” solli në Shqipëri modelin e gazetarisë evropiane.
 • Viti 2000 e gjeti “Gazeta Shqiptare” me një staf më të madh dhe me gazetarë profesionistë.
 • Nga gazetarët e saj të përgatitur më të mirët në treg u hapën media të tjera, gazeta, revista e televizione.
 • Nga stafi i saj sot kemi një radio, “RASH”. Televizionin, të parin në lajm, “News24”. Sajtin më të klikuar në internet “Balkanweb.com”.
 • “Gazeta Shqiptare” vijoi me suplemente të tjera. Faqe rrethesh të veçanta, ‘Gjimnazistët’, ‘Sociale’, ‘Milosao’, ‘Ndërkombëtare’, ‘Bulevardi Vip’, ‘Bluetooth’ dhe gjatë verës ‘Summer Pages’ etj.

 1. Gazeta Shqiptare në PDF – 01.08.2017  
 2. Gazeta Shqiptare në PDF – 02.08.2017
 3. Gazeta Shqiptare në PDF – 03.08.2017
 4. Gazeta Shqiptare në PDF – 04.08.2017
 5. Gazeta Shqiptare në PDF – 05.08.2017
 6. Gazeta Shqiptare në PDF – 06.08.2017
 7. Gazeta Shqiptare në PDF – 07.08.2017
 8. Gazeta Shqiptare në PDF – 08.08.2017
 9. Gazeta Shqiptare në PDF – 09.08.2017
 10. Gazeta Shqiptare në PDF – 10.08.2017
 11. Gazeta Shqiptare në PDF – 11.08.2017
 12. Gazeta Shqiptare në PDF – 12.08.2017
 13. Gazeta Shqiptare në PDF – 13.08.2017
 14. Gazeta Shqiptare në PDF – 14.08.2017
 15. Gazeta Shqiptare në PDF – 15.08.2017
 16. Gazeta Shqiptare në PDF – 16.08.2017
 17. Gazeta Shqiptare në PDF – 17.08.2017
 18. Gazeta Shqiptare në PDF – 18.08.2017
 19. Gazeta Shqiptare në PDF – 19.08.2017
 20. Gazeta Shqiptare në PDF – 20.08.2017
 21. Gazeta Shqiptare në PDF – 21.08.2017
 22. Gazeta Shqiptare në PDF – 22.08.2017
 23. Gazeta Shqiptare në PDF – 23.08.2017
 24. Gazeta Shqiptare në PDF – 24.08.2017
 25. Gazeta Shqiptare në PDF – 25.08.2017
 26. Gazeta Shqiptare në PDF – 26.08.2017
 27. Gazeta Shqiptare në PDF – 27.08.2017
 28. Gazeta Shqiptare në PDF – 28.08.2017
 29. Gazeta Shqiptare në PDF – 29.08.2017
 30. Gazeta Shqiptare në PDF – 30.08.2017
 31. Gazeta Shqiptare në PDF – 31.08.2017

Shfaq Komentet (1)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

 1. Me thene te drejten po kerkoja gazetat e nje muaji me pare, por me sa duket ato qenka mjaft veshtire t’i gjesh.

  Gjithsesi flm. qe ma pasuruat “biblioteken”.

  Pergezime per gazeten.

  Përgjigju ↓