Aktualitet

“Çudia”/ Pas të nxehtit afrikan, shpërthen shiu dhe vetëtimat në Tiranë

22:43 - 12.08.17 gsh.al

Pas temperaturave që me raste kaluan dhe 40 gradë celcius, në Tiranë kanë nisur reshje shiu të shoqëruara me vetëtima të shpeshta.

Nuk është një verë e lehtë për Shqipërinë, duke qenë se vendi është përfshirë nga zjarre të shumta aq sa vendi ka qenë në prag emergjence.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *