Aktualitet

Emri/ Kush është tregtari që u aksidentua për vdekje nga deputeti Aqif Rakipi

16:54 - 12.08.17 gsh.al

Publikohet emri i personit që mbeti i vdekur mëngjesin e sotëm, në aksidentin automobilistikë, ku i përfshirë ishte edhe deputeti Aqif Rakipi. Raportohet se viktima, Seit Sorra 54-vjeç, lindur dhe banues ne Kus, Kashar.

Ka qenë pikërisht viktima që i ka prerë rrugën makinës së deputetit, tip Benz me targa AA002 CY. 54-vjeçari ka qenë duke ardhur nga Durrësi në Tiranë dhe sapo ka zbritur nga një furgon ka tentuar që të kalojë rrugën jo në mbikalim por në autostradë, kur është përplasur për vdekje nga makina e deputetit. 54-vjeçari që mësohet se ka qenë tregtar i zonës.

Për të marrë lajmet e fundit të “Gazeta Shqiptare”, ndiq faqen tonë në Facebook.

Shfaq Komentet (1)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

  1. Fajin e ka ai qe vdiq!
    Po zoteria qe nuk ka frena me sa shpejtesi udhetonte ?
    Se kane shume gjynahe per te lare keta deputet garipa.
    Shpresoj te vihet drejtesi ose ne te kundert familjaret ti japin drejtim!

    Përgjigju ↓