Show-Bizz

Foto/ Edi Rama shijon perëndimin e diellit me Zahon

19:52 - 12.08.17 gsh.al

Duket se Edi Rama po i shijon ditët e fundit të pushimeve. Ka qenë vetë kryeministri që ka postuar foto të tij, së bashku me djalin, Zahon.

Ka qenë vetë kreu i qeverisë që ka postuar foto me vogëlushin duke e mbajtur mbi qafë. Edhe këtë herë Zahon e vogël e shohim vetëm me kurriz, duke mos e shfaqur të plotë imazhin e djalit të vogël. Të dy të veshur me të bardha, Zaho dhe Rama po e shijojnë perëndimin e diellit këtë të shtunë.

Për të marrë lajmet e fundit të “Gazeta Shqiptare”, ndiq faqen tonë në Facebook.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *