Publikuar : 12/08/2017

Foto/ Edi Rama shijon perëndimin e diellit me Zahon

Bej share
Tags

Duket se Edi Rama po i shijon ditët e fundit të pushimeve. Ka qenë vetë kryeministri që ka postuar foto të tij, së bashku me djalin, Zahon.

Ka qenë vetë kreu i qeverisë që ka postuar foto me vogëlushin duke e mbajtur mbi qafë. Edhe këtë herë Zahon e vogël e shohim vetëm me kurriz, duke mos e shfaqur të plotë imazhin e djalit të vogël. Të dy të veshur me të bardha, Zaho dhe Rama po e shijojnë perëndimin e diellit këtë të shtunë.

Për të marrë lajmet e fundit të “Gazeta Shqiptare”, ndiq faqen tonë në Facebook.

Shkruaj nje koment

Kalo te paneli