Show-Bizz

Fotot/ Ana tjetër e transgjinores shqiptare. Linda Rei punon si eksort në Itali

18:14 - 12.08.17 gsh.al

Të gjithë e njohim personazhin e veçantë Linda Rei. Transgjinorja shqiptare nuk e ka fshehur asnjëherë jetën e saj dhe vështirësi deri sa ia arriti të bëhej femër. Por duket se tashmë jeta e Lindës ka marrë tjetër rrjedhë.

Në faqen onlinë HST Model, ju mund ta “blini” tashmë transgjinoren. Bëhet me dije se Linda Rei punon si eskortë në Itali. Fotot seksi ku shfaqet topless janë në këtë faqe, së bashku me të dhënat e saj personale.

GSH.al ka mundur të sigurojë disa prej tyre. Ne portalin hostess-modelle.com, Linda Rei shfaqet si vajze nga Firence qe di 4 gjuhe te huaja: Italisht, spanjisht, portugalisht, anglisht. Me sa duket, Linda ka “harruar me dashje” te shtoje edhe gjuhen shqipe.

Për të marrë lajmet e fundit të “Gazeta Shqiptare”, ndiq faqen tonë në Facebook.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *