BLUETOOTH

Vildane Zeneli e tepron, modelja zgjat këmbët me fotoshop

10:49 - 12.08.17 gsh.al


Modelja e njohur Vildane Zeneli njihet për linjat seksi dhe ëmbëlsinë e fytyrës. Ajo kohë pas kohe poston në profilin e saj në “Instagram” foto mjaft provokuese. Edhe pse ka forma të mira, Vildania nuk është e kënaqur me dukjen, duke zhgënjyer fansat, të cilët e kanë akuzuar shpesh se përdor fotoshop. Në foton e fundit postuar në rrjetet sociale modelja ka zgjatur këmbët për t’u dukur më e gjatë. Zeneli është kritikuar dhe përfolur shumë për veprimin që ka kryer.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *