Show-Bizz

FOTO / Zbulohet femra e vetme që do Strakosha, ja kush është

10:48 - 13.08.17 gsh.al

Portieri i Kombëtares shqiptare dhe i Lacios në kampionatin italian, Thomas Strakosha, ka zbuluar femrën e vetme që ai do…

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Instagram”, duke publikuar një foto, përbri saj shkruan “Në dashuri me femrën e vetme (mami)”!

Pra fjala është për nënën e 22-vjeçarit, Adelina Shehu, e cila është edhe “pika” e dobët e Thomasit.

Shumë vajza mund të jenë “shqetësuar” nga kjo deklaratë e gardianit, për dashurinë që ka ai ndaj mamasë së tij, por Strakosha duket tepër i lumtur në krahët e saj dhe mjaft i qeshur…

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *