Publikuar : 13/08/2017

Një “kapiten” i ka marrë zemrën Jonida Maliqit…

Bej share
Tags

Duket se këto pushime po i shijon në maksimum këngëtarja Jonida Maliqi.

Ajo shfaqet rrëzëllitëse dhe në formë të mrekullueshme, ku duket se e ka lënë pas divorcin me bashkëshortin e saj.

Mirëpo, këtë herë ajo ka publikuar një foto mjaft të ëmbël të birit të saj, Dan.

Jonida e ka fotografuar të birin me kapelen e kapitenit, duke shkruar: “Kapiteni im”! E ky kapiten ia ka marrë zemrën këngëtares!

 

Shkruaj nje koment

Kalo te paneli