LAJMEKALENDARI

Show-Bizz

Einxhël Shkira: Fajin e ka babi… Surpriza do ju befasojë

10:13 - 13.09.17 gsh.al

Nuk kanë qenë të pakta rastet e surprizave e sidomos të luleve nga adhurues misteriozë për vajzat e bukura të ekranit. Një adhurues të tillë ka dhe një nga prezantueset simpatike shqiptare. Bëhet fjalë për Einxhel Shkirën, vajzën e bukur që ka disa kohë që është shkëputur nga ekrani për t’ju kushtuar radios. Duket se një djalë anonim ka gjetur një mënyrë origjinale për ta bërë për vete. Ai i ka dërguar Einxhëlit kompozime të ndryshme lulesh për secilën shkronjë të emrit të saj. Edhe pse personi që i ka sjellë lulet është anonim bukuroshja ka Einxhëli ka vendosur ta falënderoj atë duke bërë disa postime në “Instastory”. Ajo ka treguar nëpërmjet fotos emrin e saj të shkruar me lule që ka arritur deri te shkronja Xh, dhe në krah të saj shkruan: “Fajin e ka babi për emrin kaq të gjatë, por që mesa duket ty të pëlqyeka shumë”.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *