LAJMEKALENDARI

Show-Bizz

Foto e rrallë, ja si dukej Ramush Haradinaj  dhe Anita në ditën e dasmës

10:23 - 13.09.17 gsh.al

 

Çifti, Anita Muçaj dhe Ramush Haradinaj, ishin njohur gjatë punës para shumë viteve. Anita në atë kohë punonte në Radio Kosova dhe Ramushi kishte shkuar për një intervistë.

Me pastaj mes tyre kishte lindur dashuria, dhe pas një kohë atë e kurorëzuan me martesë, ku tashmë janë bërë 13 vjet prej kohës që janë bashkë dhe kanë krijuar familje, shkruan Magazina.al

Bashkëshortja e Haradinajt, Anita, kishte treguar me herët që dasma e tyre ishte bërë në Gllogjan, ku kishin organizuar një dasmë shumë tradicionale.

Këtë e dëshmon edhe kjo foto e siguruar nga Magazina.al, nga dita e dasmës së kryeministrit Haradinaj dhe Anitës.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *