LAJMEKALENDARI

Politike

Kryeministri i lë jashtë kabinetit, ish ministrja jep mesazh prekës: Nuk gjej dot fjalët e duhura

19:15 - 13.09.17 gsh.al

Ish­-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka postuar një mesazh prekës në FB për Forcat e Armatosura pasi kryeministri Rama e la jashtë kabinetit duke e zëvendësuar me Olta Xhaçkën.

Statusi i plotë:

“Nuk do të gjej dot fjalët e duhura (e megjithatë do të vazhdoj të flas a shkruaj, sa herë që kjo mundësi të më jepet) për t’ju përshëndetur e falenderuar të gjithëve një e nga një, ju gratë dhe burrat nën uniformë. Unë thjesht dhe vetëm mbetem krenare për Forcat e Armatosura të Shqipërisë! Ju falenderoj për shërbimin që i jepni Atdheut!”

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *