LAJMEKALENDARI

Show-Bizz

Lë pa fjalë Enca. Ja çfarë ka ndodhur

10:14 - 13.09.17 gsh.al


Hiti i radhës nga Enca?! Rreth një muaj më parë ajo ka prezantuar për publikun hitin “Ciao”. Enca do  vijë së shpejti me një tjetër këngë ritmike. Në një video postuar në “Instastory” këngëtarja i njeh ndjekësit me një pjesë apo tingujt e parë të këngës së saj më të re.  Një titull konkret nuk dihet, por fjala që përdoret si refren është “bomba” edhe mbase ky mund të jetë një titull perfekt pasi kjo fjalë mund të përshtatet me Encën, pasi vërtet bukuroshja seksi ka treguar se është “bomba” e showbizz-it shqiptar me fotot provokuese dhe hitet e suksesshme.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *