LAJMEKALENDARI

Show-Bizz

Linda Rei, puthje pasionate me Massimon

10:12 - 13.09.17 gsh.al

Ajo u bë e njohur për rrëfimin e saj publik lidhur me ndërrimin e gjinisë. Bëhet fjalë për Linda Rein, e cila ka bërë debutimin në spektaklin e vallëzimit “Dance with me”, ku duket se tifozi kryesor i saj është i dashuri. Gjatë kohës që ishte në skenë Linda tha se ai ndodhej në sallë e mezi priste që ajo të përfundonte performancën për të qenë pranë saj. Pas përfundimit të spektaklit çifti Massimo dhe Linda kanë shkëmbyer puthje pasionante. Linda nuk ka hezituar t’i ndajë këto momente me ata që e ndjekin në “Instagram”. Çifti duket shumë i lumtur. Massimo është djali i një biznesmeni të suksesshëm nga Kosova, por që banon në Zvicër.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *