LAJMEKALENDARI

Show-Bizz

Besi e Xhensila nisin më në fund muajin e mjaltit mes luksit në ishujt ekzotikë

11:00 - 14.09.17 gsh.al

Sot ne menduam se çifti më i njohur VIP, Besi dhe Xhensila kishin hequr dorë përkohësisht nga muaji i mjaltit, për të përfunduar angazhimet e fundit profesionale, që pastaj të mund të shijojnë të qetë pushimet e tyre të para si burrë e grua. Por ndërkohë që ne qanim hallin e dyshes së njohur, ata kanë qenë në avion rrugës për në Maldive. Ka qenë Xhensila ajo që ka publikuar në “Instagram” momente nga qëndrimi i tyre në hotelin Four Seasons, pastaj ndërsa ngrinte një dolli me Besin. Siç duket kanë finalizuar çdo projekt profesional dhe tani do të shijojnë frytet në breg të Oqeanit Indian dhe dashurinë e tyre sigurisht.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *