LAJMEKALENDARI

Show-Bizz

E ëmbël dhe bombastike, Françeska Jaçe mahnit me gjoksin e saj

10:10 - 14.09.17 gsh.al


E ëmbël dhe bombastike, Françeska Jaçe mahnit me gjoksin e saj. Atë e shohim gjithnjë e më shumë provokuese në fotot që poston në rrjetet e saj sociale. Me siguri do ju dukej e çuditshme nëse e shikonit të veshur ish-banoren e “Big Brother”. Françeska Jaçe është një nga femrat më sexy të lakuara në media. Menjëherë pas daljes nga “Big Brother” ajo i është përkushtuar modelingut dhe nuk ndalet së surprizuari me fotot e saj të nxehta. Këtë herë në një fustan ngjyrë pastel ajo ka treguar gjoksin e saj bombastik.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *