LAJMEKALENDARI

Show-Bizz

Ja kush është modeli shqiptar që po pushton Amerikën. Fotot hot të Berat Berishës

10:14 - 14.09.17 gsh.al


I ri dhe mjaft në formë, është ky fitnes modeli, Berat Berisha nga Peja e Kosovës, por që jeton në Dallas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Suksesin e tij e ka nisur si model e më pas duke kaluar në fotomodel dhe trajner fitnesi. Ndonëse me shumë vështirësi në një shtet të huaj, ku ai ka vite që jeton dhe vepron, megjithatë Berati ia ka dalë mbanë falë talentit dhe fizikut të tij, të cilin e ka formësuar prej kohës. Foto sesioni i tij i fundit ku vë në pah pjesë të veshjeve nga ilirët e lashtë, por edhe në disa raste edhe shqiponjën dy krerë e sjellë atë në një formë akoma më të duhur, duke mos lënë anash fizikun me të cilin po ç’mend gjininë e butë. “Bluetooth” ka arritur të sigurojë fotot nga fotosesioni i fundit me të cilin ai do të prezantohet në disa revista të njohura trajnimi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku pejani bukurosh duket mjaft në formë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *