Show-Bizz

FOTO/ Beniada Nishani mendon për kostumet e banjos të 2018-ës, nxjerr të pasmet në një dyqan rrobash

14:55 - 11.10.17 gsh.al

Beniada Nishani ka provokuar sërish në rrjete sociale. Ajo ka publikuar në Instastories një foto në të cilën shfaqet me rroba banjo, duke i ekspozuar tërësisht të pasmet.

Përveç fotos, ajo ka shkruar në gjuhën italiane. “Rrobat e banjës të 2018? Disa fije që shpresoj pas disa vitesh të ketë ende persona që duan ti prodhojnë,” – ka përfunduar Beniada.

Në fakt, ajo çka bie në sy, veç ekspozimit të të pasmeve është fakti, se mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, ndodhet në një dyqan rrobash, ku i ka provuar dhe nuk ka nguruar të dalë ashtu e veshur dhe pozojë .

Si gjithnjë ajo duket në formë të mrekullueshme fizike dhe mjaft seksi në postimin e saj.

Nuk herë e parë që Beniada publikon foto kaq seksi dhe provokuese në rrjete sociale

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *