Show-Bizz

FOTO+18/ Bleona Qereti “çmend” Instagramin, poston foto nudo

20:36 - 11.10.17 gsh.al

Ajo njihet për guximin e saj të tepërt në çdo aspekt artistik, por mesa duket, kohët e fundit ka nisur edhe në fushën e fotografisë të guxojë. Bleona Qereti, këngëtarja me famë ndërkombëtare ka një passion të veçantë edhe për modelingun. Ajo njihet tashmë për hiret e saj bombastike dhe tepër në formë, ku ka vendosur që t’i nxjerrë në pah me një foto koveri në Instagram. Sot ajo ka postuar një tripletë fotosh koveri në të cilat shfaqet nudo e shtrirë në një mbulesë pellushi me një palë perla rozë në qafë. Tepër sensuale dhe joshëse duket Bleona edhe pse nuk e dimë ende këtë postim të saj të fundit në ka të bëjë me një tjetër dëshirë për më tepër famë apo thjesht një pasion ndaj të pozuarit nudo. Një gjë mund të themi me siguri, çfarëdolloj qëllimi të ketë, ajo duket një seksibombë e vërtetë në këto foto!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *