Show-Bizz

Fotot/ Stolat inteligjentë në Vlorë, multifunksional. Ja pozat erotike të çiftit në mes të qytetit

18:39 - 11.10.17 gsh.al

Stolat inteligjent duket se kanë shumë funksione. Pak më parë GSH.al publikoi një video të Altin Goxhajt dhe Armir Shkurtit pranë stolave inteligjent në Vlorë, ku nëse fusje fishën e USB dëgjoje spotin publicitar të Edi Ramës. Por duket se nuk qenka vetëm kaq. Stolat multifunksional duket se janë një strehëz edhe për çiftet e reja.

Ashtu si duket edhe nga fotot e siguruara nga GSH.al, ky çift nuk e ka problem aspak që janë në mes të qytetit, në sytë e të gjithëve dhe kanë nisur të puthen dhe të bëjnë poza seksuale tek një nga këto stola. Ashtu si duket edhe nga fotot, vajza ka hipur sipër djalit në një nga këto stolat. Nuk dihet sesi ka përfunduar ky moment provokues i çiftit, që stolat inteligjent, i përdorin edhe si stola sensual.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *