Kryesore

Akuzat e rënda të Berishës ndaj Tahirin: Saje qorri është kthyer në prostitutë, bën botoks në buzë

22:04 - 12.10.17 gsh.al

Vijojnë ngacmimet e debatet mes ish-kryeministrit Sali Berisha dhe ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri.

Kësaj radhe në profilin e tij në Facebook, ka zënë vend denoncimi i një qytetari, që me sa duket merret me pamjen e ish-ministrit. Duke iu referuar qytetarit dixhital, Berisha thotë se Tahiri ka fryrë buzët me botoks.

STATUSI I PLOTË:

Qytetari dixhital konstaton:
Saje qorri bene botoks ne buze! sb

“Pershendetje Z Sali Berisha, po e pe daljen per shtyp te Sajo qorrit ne oren 14 sajo …. kishte bere buzet operacion, kishte fryre buzen e siperme. Ishte kthyer ne prostitute. Me rrespektin me te madh per ju Zoti Sali Berisha.”

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *