Show-Bizz

Dasmë në horizont? Miriam Cani dhe Alban Skënderaj po planifikojnë të martohen

14:15 - 12.10.17 gsh.al

 

Këngëtarja e njohur Miriam Cani mëngjesin e sotëm ishte e ftuar në emisionin “Wake Up” në Top Channel. shumë të rejave në karrierën e saj, Miriami ka rrëfyer edhe për ndjenjën e rikthimit në karrigen e “The Voice”, kjo pasi këtë vit ajo do të jetë pjesë e “The Voice Kids”.

Ndërkohë, në vazhdimin e bisedës, Cani nuk hezitoi të flasë edhe për jetën private. Miriami tha se ajo dhe Albani së shpejti kanë në plan të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë, dhe se kjo gjë pritet të ndodh shumë shpejt, por ende nuk ka një datë të saktë.

Angazhimet e shumta në karrierë dhe ardhja në jetë e vogëlushes Ameli, i ka lënë pak prapa në këtë aspekt, por që nuk do të lënë pa bërë dasmë. Përveç duetit në jetë, ata bëjnë duet edhe në skenë, ngase numërojnë shumë bashkëpunim me njëri-tjetrin.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *