20 vite me pare

20 VITE ME PARE – 13 Tetor 1997

07:00 - 13.10.17 gsh.al
 

Droga sulmon nxënësit

 • Alarm i mësuesve për policinë: Na ndihmoni.
 • Dje takimi mes krerëve të rendit nëe kryeqytet dhe përfaqësuesve të arsimit. Do shtohen kontrollet.
 • Shpejt lidhje direkte me kompjuter nga bankat deri te grupet e gatshme.
 • Kërkesë e prokurorëve.
 • Genocidi : Drejt pafajësisë dhe Alia.
 • Bombë në bashki.
 • Strasburg, Kryeministri takohet me Mejdanin.
 • Prodi lë qeverinë duke lavdëruar qeverinë.
 • Futboll, Shpresa mposhtet në Hanovër.
 • Kombëtarja, sot sfida me njerëzit e Vogstit.
 • Prokuroria nuk ka dosje për ta.
 • Të kapurit me Zanin pa akuzë 12 persona.
 • Prokuroria dhe Interpoli.
 • Grupi “hakmarrja” rikthehen hetimet.
 • Në rrezik dhe kafshë të tjera të rralla.
 • Viktimat e kallashëve: Vriten edhe dy arushë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *