Politike

Balla nxjerr foton e radhës: Basha përkrah prodhuesit të minave

13:25 - 13.10.17 gsh.al

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka nxjerrë një foto që pretendon se Lulzim Basha është i lidhur me kriminelë me peronin që ai tregoi në foto.

Si kundërpërgjigje e fotove të denoncuara nga kreu i PD-së, me Durim Keçin, Bala nxori një foto një ku duket Lulzim Basha me shtetasin Flamur Bega, që sipas Ballës, është një person i arrestuar për prodhim të minave.

Foton e bëri publike nga foltorja e Kuvendit, ndërsa përmend edhe një person tjetër që sipas Ballës është i implikuar në marrëdhënie të ngushta me demokratët.

Por nga sa mund të duket nga profili i Begës, vihet re ai është një militant i së djathtës pasi ka marrë pjesë në aktivitete të ndryshme të PD-së, por edhe është fotografuar me ish deputetët dhe figura të larta në PD.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *