Publikuar : 13/10/2017

Motra e gjyqtares që vrau ish-burri, kërkesë gjykatës: Mi lini mua fëmijët! Fadil Kasemi: Do rrinë me njerëzit e mi!

Bej share
Tags

 

 

Pak kohë pas vrasjes së gjyqtares Fildes Hafizit nga ish-burri, motra e saj i është drejtuar me një kërkesë gjykatës. Motra e gjyqtares së ndjerë, Amela Asllanaj ka kërkuar që gjykata t’i japë saj kujdestarinë e dy fëmijëve, vajzës dhe djalit, raporton “News 24”.

Mësohet se kërkesa është depozituar ne Gjykatën e Tiranës dhe ka pasur përballje me vete autorin e krimit, te atin e fëmijëve, Fadil Kasemi.

Mësohet se Kasemi ka kundërshtuar këtë kërkesë duke u shprehur se “fëmijët nuk kanë pse te shkojnë tek tezja, kur mund te rriten pranë të afërmve te mi”.

 

Shkruaj nje koment

Kalo te paneli