Show-Bizz

Aktorja Jorgie Porter nuk ka të ndalur. Shfaqet seksi për kalendarin 2018

15:58 - 14.11.17 gsh.al

Aktorja britanike, Jorgie Porter, është shfaqur joshëse në setin e saj të fundit fotografik për kalendarin 2018-të. Ajo duket seksi dhe tërheqëse gjatë pozimeve në Los Angeles. Jorgie Porter nuk ka hezituar aspak të nxjerrë në pah linjat e saj trupore me veshje të ndryshme sensuale, kryesisht rroba banje dhe veshje intime. Megjithatë nuk janë vetëm format trupore të 29 vjeçares që tërheqin pamasë meshkujt, janë edhe tiparet e saj, në bazë të të cilave cilësohet si një ndër femrat më të bukura. Gjatë një interviste për mediat e huaja, aktorja Jorgie Parker, e përshkroi mashkullin e saj ideal si krejt normal. “Më pëlqen të jetë normal. Duket e çuditshme kur e them një gjë të tillë, por unë vetë ndihem normal. Më pëlqen të jetë i gjatë, me flokë dhe të më bëjë për vete”-është shprehur aktorja. Ndërkohë flitet se ajo aktualisht është në një lidhje. “Gazeta Shqiptare” J.K

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *