Show-Bizz

E bukur dhe plot sharm, Agnesa Vuthaj super seksi në fotot e fundit

10:45 - 14.11.17 gsh.al

E bukur dhe mjaft seksi! Kështu paraqitet Agnesa Vuthaj, e cila ka realizuar një fotosesion kohëve të fundit. Bukuroshja kosovare, e cila ka mbajtur titullin Miss për 3 vite ka publikuar disa foto, që për hir të së vërtetës e bën atë të duket më ndryshe.

Agnesa vjen shumë moderne në këtë fotosesion dhe plot sharm, ndërsa është shoqëruar në të gjitha fotot nga një qen i llojit haski.

Në fakt, u bë kohë që Agnesën nuk e kemi parë kaq në formë dhe kaq bukur.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *