Politike

Largimi i Sokol Ballës nga TCH, reagon ish-kryeministri Berisha: Ja kush është kurbani i fundit i Noriegës

18:47 - 14.11.17 gsh.al

Pas largimit të gazetarit Sokol Balla nga TCH ka reaguar edhe ish-kryeministri Sali Berisha më anë të një statusi në Facebook. Ai ka thënë se është Edi Rama fajtori i këtij largimi. Sipas tij Balla është kurbani i fundit i Noriegas. Më tej Berisha thotë se do ketë largime të tjera.

Statusi i plotë:

“Sokol Balla, kurbani i fundit i Norieges?! Kush e ka radhen tani? Nuk dihet, por as pastruesja dhe roja nuk ndjehen te sigurte! SB”, ishtë ky postim i Berishës.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *