Show-Bizz

Modelja kroate provokon Italinë pas humbjes: Jeni të ftuar të vini në shtëpinë time…

12:53 - 14.11.17 gsh.al

“Mos e humbisni shpresën, jeni të gjithë të ftuar në shtëpinë time për të ndjekur Kroacinë në Kupën e Botës”. Kështu ka provokuar Italinë pas humbjes në ndeshjen e djeshme ndaj Suedisë, modelja kroate Nina Moriç, përmes një postimi në rrjetin social.

Humbja e Italisë ka shkaktuar trishtim tek tifozët e shumtë. Dështimi në “San Siro” në një ndeshje me Suedinë e la zyrtarisht jashtë botërorit Rusi 2018. Përballë Suedisë, azurrët 4 herë kampionë, janë penalizuar me një autogol që do e mbajnë mend gjatë. E ky dështim ka sjellë dhe provokimet e para.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *