Show-Bizz

Niki Minaj nuk lë vend pa nxjerr në pah dekoltenë

15:32 - 14.11.17 gsh.al

Si gjithmonë, Niki Minaj, nuk lë asnjë rast pa nxjerr në pah format e saj, sidomos bustin. Në çdo event ku ka qenë e pranishme, pjesën më të madhe të rasteve është komentuar për veshjet e saj, që nuk i lë shumë vend imagjinatës. Këngëtarja repere 34 vjeçare këtë herë është shfaqur me një kanatiere të verdhë, ku në sy bie dekolteja e saj tejet e hapur e shoqëruar me një palë pantallona lëkur dhe sigurisht nuk kanë si të mungojnë takat e larta, të cilat janë pjesë e çdo veshje të saj. Ndërsa javën e kaluar, teksa ka marrë pjesë në një event të Vogue Fashion Fund Aëards në Neë York, sërish nuk ka lënë pa nxjerrë në pah format e saj të kolme. E veshur krejtësisht me të zeza, Niki Minaj është shoqëruar nga stilisti Alexander Ëang dhe është përjkeur të ketë qendrën e vëmendjes së gazetarëve dhe fotografëve. “Gazetare Shqiptare” J.K

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *