Sport

FOTO/ Përsëri larg njëri-tjetrit, Takaj preferon modelen seksi para Demit

14:57 - 28.11.17 gsh.al

Partizani dhe Skënderbeu u përballën ditën e djeshme në takimin e vlefshëm për javën e 12-të të Kategorisë Superiore. Pavarësisht se ndeshja përfundoi me rrjeta të paprekura, “golat” kësaj here erdhën nga tribuna “VIP”. Dy presidentët Gazmend Demi i Partizanit dhe Ardjan Takaj i Skënderbeut shmangën takimin me tyre dhe qëndruan larg njëri-tjetrit, shkruan PanoramaSport.

“Bossi” i korçarëve ka preferuar në vend të Demit, modelen seksi Rashel Kolaneci, e cila së fundmi është bërë pjesë e emision “Proçesi Sportiv” në Top Channel. Për shkak të origjinës nga qyteti i Korçës, modelja është një mbështetëse e Skënderbeut dhe këtë gjë e ka shprehur hapur edhe me fotot e publikuar në rrjetet sociale.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *