Aktualitet

FOTO/ Aksident i frikshëm në Dibër, përmbyset makina me tre djem të mitur brenda

14:24 - 05.12.17 gsh.al

Një aksident i frikshëm ka ndodhur paraditen e sotme në Maqellarë të Dibrës ku një automjet ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.Sipas raportuesve nga vendngjarja, të cilët kanë dërguar edhe disa foto në “Joq”, thuhet se mjetin po e drejtonte një djalë i mitur, ndërsa bashkë me të po udhëtonin edhe dy bashkëmoshatarë të tij, të cilët janë plagosur rëndë dhe ndodhen në spitalin e Peshkopisë.

Makina ka qenë e babait të djalit që e drejtonte, ndërsa mësohet se fëmijët janë larguar nga ora e mësimit për të marrë automjetit.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *