Show-Bizz

Foto/ Feston 35-vjetorin e karrierës së tij, këngëtari shqiptar ‘mbulohet’ me para në SHBA

15:22 - 06.12.17 gsh.al

Këngëtari shqiptar, Gëzim Nika para pak ditësh ka festuar 35-vjetorin e karrierës së tij muzikore në SHBA, aty ku jeton prej disa vitesh.Dhe me sa duket këngëtari ja ka dalë më së miri, pasi ka marrë një shpërblim të majmë.

Koncerti është zhvilluar në një nga skenat e SHBA, këngëtari ka korrur aq shumë sukses sa është ‘mbuluar’ më para.

Në disa foto të publikuara nga të pranishmit shihen dollarë të shumtë gjatë kohës që këndon Gëzim Nika, ndërsa mblidhen dhe futen në një thes të zi.

Gjatë këtij koncerti kanë marrë pjesë emra të njohur të muzikës shqiptare si dhe personalitete të tjera.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *