Show-Bizz

Kejvina Kthella ndryshon ‘look’. Kështu s’e kemi parë asnjëherë

09:59 - 06.12.17 gsh.al

Ajo është velina superseksi e emisionit ‘Xing’ të Ermal Mamaqit, e cila në çdo postim të bërë surprizon e provokon me pamjen e saj. Ndërkohë që në publikimin e saj më të fundit ajo thuajse nuk njihet më. Modelja seksi dhe mjaft provokuese është shfaqur me flokë thuajse të bardha dhe të prera mjaft shkurt. Ndryshimi i saj duket mjaft i guximshëm duke i shtuar këtu edhe veshjen provokuese me zhartier. Asnjëherë nuk vjen njësoj dhe gjithnjë paraqitet si një ‘bombë’ bionde superseksi në fotot e postuara në rrjetet sociale. Një velinë e vërtetë apo jo?

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *